Postup koupě

Abyste docílili nákupu svého vysněného bydlení v podobě odpovídající bytové jednotky, je zapotřebí provést několik následujících úkonů.

Výběr vhodného bytu

Zvolte si jakýkoliv volný byt z našeho produktového portfolia a poté nás neváhejte kontaktovat. Využít můžete libovolný komunikační kanál, jako je telefon, email nebo osobní návštěva naší pobočky.

Pro rychlý zájem o informace využijte kontaktního formuláře a my se vám ozveme.

Ústní rezervace

V první fázi vašeho zájmu přinášíme možnost ústní rezervace bez jakéhokoliv podpisu smlouvy či poplatku. Doba platnosti předběžné rezervace je tři dny.

Rezervační smlouvy

Pakliže po uplynutí výše uvedené lhůty projevíte vážný zájem o konkrétní bytovou jednotku, je třeba podepsat Rezervační smlouvu a složit zálohu ve výši 50.000,- Kč včetně DPH. Díky tomu máte plnohodnotně rezervovaný byt a není navrácen do prodejní nabídky.

Smlouva o smlouvě budoucí

Následuje podpis Smlouvy o smlouvě budoucí, při níž je nutné složit finanční zálohu v hodnotě 10% celkové kupní ceny nemovitosti, která zahrnuje všechny klientské změny či volbu nadstandardního vybavení. Tyto údaje, včetně platebních podmínek či termínu dokončení stavby, jsou nedílnou součástí Smlouvy o smlouvě budoucí, která je označována, jako SBK.

Volba klientských změn a standardů

Po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí je třeba provést volbu případných klientských změn a nadstandardů. Požádat můžete o změnu vnitřních příček, podlahové krytiny, obkladů v koupelně či jiných bytových doplňků, k nimž patří například interiérové dveře.

Všechny změny budou následně zakomponovány do finální podoby Kupní smlouvy.

Kupní smlouva a převzetí bytu

V momentě, kdy dojde ke zkolaudování bytové jednotky, je nutné provést několik činností naráz. Doplatit zbývající cenu bytu, provést jeho převzetí, kontrolu všech náležitostí a podepsat Kupní smlouvu.

Při převzetí jsou navíc sepisovány jakékoliv vady či věci v rozporu se zvoleným nadstandardem či klientskými změnami, které budou ve stanovené lhůtě odstraněny a napraveny.

Zápis do katastru nemovitostí

Obratem podáme návrh na vklad do katastru nemovitostí, a to prostřednictvím podepsané Kupní smlouvy. Po zápisu na katastru se stáváte plnohodnotnými majiteli bytu se vším všudy.

Záruka na byt

Záruka na bytovou jednotku je v horizontu 36 měsíců. Jakékoliv reklamace vyřizuje reklamační oddělení.

Vaše oblíbené byty: 0  »

Rychlé vyhledávání

Dispozice:

Užitná plocha:

Cena:

Kontaktujte nás

800 443 333
Domluvit schůzku - nezávazně -

Zavoláme vám zpět

Vyřidíme za Vás hypotéku za výhodných podmínek pro tento projekt.


Copyright © 2018


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.