Obchod, restaurace, lékarna a další služby - "bydlet a pracovat na jednom místě"

Hledáte-li bydlení na okraji nebo v blízkosti hlavního města Prahy, bude to developerský projekt Zelený park Klecany, který vás může uspokojit v plné míře. Veliký bytový komplex, jenž pojme až 150 bytových jednotek různé velikosti.

Zděná budova moderního vzhledu, která předkládá osm pater, z nichž spodní jsou vyhrazena komerčním prostorám, jež jsou zcela na místě, vzhledem k tomu, že součástí tohoto místa jsou ještě další tři obytné domy.

Termín zahájení stavby podzim 2013, dokončení výstavby podzim 2015.

Rozhodnete-li se pro architektoniky zajímavý objekt, můžete volit z následujícího:

  • Prakticky a funkčně řešené byty s dispozičním členěním 1+kk až 4+kk
  • Maximální velikost bytu je 80,17m2
  • Před bytovým domem se nachází 150 parkovacích míst
  • Součástí bytů jsou balkony nebo prostorné terasy

Ekonomicky dostupné bydlení

K přednostem developerského projektu Zelený park Klecany však nepatří pouze bohatý výběr bytových jednotek, ale také jejich zajímavá a výhodná cena, která je vzhledem k situování komplexu na okraji Prahy, velice lukrativní.

Stavba je tvořena s přihlédnutím k ekologii a čistému prostředí. Tento dojem samozřejmě umocňuje i nedaleká protékající řeka Vltava.

Komfortní a stylové byty vám tak zajistí pohodlný život s minimálními energetickými náklady. Výjimkou nejsou ani malebné dvory.

Standardy

Všechny bytové jednotky jsou realizovány ve vysokém standardu, díky němuž máte záruku špičkových doplňků vnitřních prostor. Zvoleny jsou moderní stavební materiály, obklady a dlažby. Značkový sortiment se týká také sanitárního zařízení, elektroinstalace, vzduchotechniky a ostatních částí. Opomíjeno není ani na společné prostory.

Vysoký standard hovoří o precizním zpracování a vybavení bytu, o nějž máte zájem. Tedy prověřená kvalita a dlouhá životnost za vynikající cenu.

Rozměrové dispozice bytového domu

Bytový komplex je rozdělen na dvě části, z toho tu spodní tvoří komerční prostory, které disponují celkovou velikostí 1.192m2, vrchní část osmipatrové budovy je vyhrazena bytovým jednotkám, které zabírají plochu 6.360m2.

V architektonicky poutavé stavbě se tak nachází následující počet bytů:

  • Jednopokojové byty - 56
  • Dvoupokojové byty - 63
  • Třípokojové byty - 27
  • Čtyřpokojové byty - 4

Patříte-li mezi příznivce klidu, harmonie, občanské vybavenosti a vynikající dopravní dostupnosti, bude developerský projekt Zelený park Klecany stvořený přímo pro vás. Vybírat ostatně máte z čeho, vzhledem k dostatečnému počtu bytových jednotek za exkluzivní a výhodné ceny.

Zobrazit nabídku bytů
Vaše oblíbené byty: 0  »

Rychlé vyhledávání

Dispozice:

Užitná plocha:

Cena:

Kontaktujte nás

800 443 333
Domluvit schůzku - nezávazně -

Zavoláme vám zpět

Vyřidíme za Vás hypotéku za výhodných podmínek pro tento projekt.


Copyright © 2018


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.