Bydlení v Zeleném parku Klecany

parkování pro všechny
příroda, koupaliště, cyklostezky
15 minut na Metro C Kobylisy
dostupné a kvalitní bydlení

Klecany jsou malebnou obcí, která se nachází zhruba 6km od hlavního města Prahy. Mimo hlavní silniční tepny, díky čemuž máte záruku příjemného klidu, soukromí a spokojeného bydlení.

Zvolíte-li si libovolnou bytovou jednotku v rámci moderně vyhlížejícího komplexu, máte vše na dosah ruky, aniž byste přišli o jakýkoliv klid a čistotu nejbližšího okolí. Objekt je totiž zasazen do malebného přírodního prostředí, které umocňuje nedaleká řeka Vltava.

V Klecanech se nachází nejpotřebnější obchůdky či restaurační zařízení. Vše ostatní je ve vzdálenosti několika málo kilometrů.

  • Cca 10 minut jízdy je obchodní centrum Letňany, kde se nachází velká přemíra obchodů a sportovního vyžití
  • Na rodinné výlety můžete vyrážet do blízké ZOO Praha Troja, ZOO Zelčín, na zámek Roztoky nebo do Mořského světa Praha Holešovice
  • Vodní hrátky vám přislibuje koupaliště Kobylisy a plavecký bazén Holešovice

Sportovní vyžití a pohybové aktivity

V oblasti sportu si na své přijdou opravdu všichni, nejenom prostřednictvím výše uvedených vodních ploch.

V blízkosti developerského projektu Zelený park Klecany je cyklostezka, kde si lze užívat aktivního odpočinku. Nechybí však ani pláž na břehu Vltavy, u které lze navíc provozovat rybolov. Ochuzeni samozřejmě nebudou ani děti, prostřednictvím moderního dětského hřiště.

Budete-li vyhledávat mnohem více pohybových aktivit, bude to právě blízké Sportovní centrum Suchdol Praha, případně Fitness centrum Letňany, které vám budou nápomocny.

Dopravní spojení a minimum kolon

Nakoupíte bez problému, zasportujete si bez problému, načerpáte nové síly a budete relaxovat bez problému. Jediné co chybí k dokonalosti je dopravní dostupnost, která je i přes vzdálenost od centra Prahy, znamenitá.

Pouze několik metrů vzdálená autobusová zastávka vás za cca 15minut dopraví na nejbližší metro C Kobylisy, případně si tuto cestu zkrátíte automobilem. Rozhodnete-li se vyrazit pryč od velké metropole, budete jistě potěšeni minimem kolon, což je způsobeno odlehlým situováním Klecan.

Lokalita, která každému nabídne něco příjemného a zajímavého.

Zoo Praha Troja - 6,3 km
Botanická zahrada Praha - 6,4 km
Koupaliště Kobylisy - 6,5 km
Trójský zámek - 6,6 km
Aquapark Lagoon Letňany - 7 km

Mořský svět Praha Holešovice - 8 km
Plavecký bazén Holešovice - 7,6 km
Sportovní centrum Suchdol Praha - 5,5 km
Zámek Roztoky - 2,1 km
Zoo Zelčín - 16,9 km

Mám zájem o bydlení v této lokalitě
Vaše oblíbené byty: 0  »

Rychlé vyhledávání

Dispozice:

Užitná plocha:

Cena:

Kontaktujte nás

800 443 333
Domluvit schůzku - nezávazně -

Zavoláme vám zpět

Vyřidíme za Vás hypotéku za výhodných podmínek pro tento projekt.


Copyright © 2018


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.